طراحی سایت مهدکودک
خانه>طراحی سایت مهدکودک
تاریخ انتشار: سه شنبه,97/10/11
بازدید: 1459
طراحی سایت مهدکودک نیاز به ظرافت و دقت زیادی دارد به گونه ای که محیطی شاد، امن و خلاقانه ی مهدکودک موردنظر را به خوبی نمایش دهد که در وهله اول والدین را راغب به سپردن فرزندان دلبندشان در مهدکودک کند. از امکاناتی که یک سایت مهدکودک باید داشته باشد وجود کتابخانه ای برای دانلود کتابهای مخصوص رده ی کودکان، پیاده سازی بخشی برای دانلود فایل های صوتی(شعرهای کودکانه) و همین طور داستان های مخصوص رده ی کودکان است که می تواند در روند آموزشی آن ها موثر باشد. و سایت مهدکودک برای مدیر یک آن می تواند راهی موثر برای تبلیغات و نمایش خدمات آن باشد و به طور قابل توجهی هزینه های مربوط به تبلیغات را کاهش دهد، همین طور مناسب ترین و سریعترین راه برای در جریان قرارگرفتن والدین از امور و اخبار مربوط به مهدکودک می باشد. یکی از ویژگی های سایت این است که والدین می توانند نسبت به ثبت نام کودک خود اقدام نمایند.

گرافیک و ظاهر طراحی وب سایت مهدکودک
در طراحی سایت مهدکودک بسیار مهم است که از تصاویری استفاده شود که گویای محیط داخلی مهدکودک و امکانات آن باشد . معمولا در این نوع طراحی سایت ها از رنگ های شاد و گرم در کنار رنگ سفید برای جذب مشتری استفاده می شود.
از امکانات دیگری که در طراحی سایت مهدکودک وجود دارد درج صفحاتی برای رزومه و بیوگرافی مدیر و مربیان مهدکودک است که والدین بتوانند آشنایی مختصری نسبت به آن ها پیدا کنند. درج گزارش هفتگی و یا روزانه از روند آموزشی کلاس ها که مطمئنا به بهتر شدن ارتباط والدین با مربیان کمک بسزایی خواهد کرد، همچنین برنامه کلاسی، برنامه غذایی و همین طور برنامه های تابستانی و ... مهدکودک نیز در سایت درج میشود.
بخش مهمی از موفقیت یک سایت را طراحی منحصربفرد و بهینه سازی آن تضمین می کند مورد دیگری که باید در طراحی سایت مهد کودک لحاظ شود این است که سایت حتما باید واکنش گرا باشد تا کاربر بتواند سایت را در لپتاپ، تبلت و موبایل در اندازه مناسب و با کیفیت ببیند.موارد مهم دیگری نظیر سرعت بارگذاری سایت، امنیت، فضای ذخیره‌سازی و… وجود دارد که باید در پیاده سازی سایت در نظر گرفته شود.

خدمات طراحی سایت مهدکودک
نماوب
507
پیام شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نماوب می باشد.