طراحی سایت
خانه>طراحی سایت
سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است
چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟
به طور کلی این امکان برای شما وجود ندارد که به صورت 24 ساعته در تمام طول هفته بتوانید محصولات و یا خدمات خود را در تمام نقاط کشور به مخاطبین خود معرفی کنید. در دنیای امروز با توجه به این که مردم به طور گسترده تری از خدمات آنلاین استفاده می کنند برای این که متفاوت از رقبای خود دیده شوید و بتوانید خدمات شرکتی و یا محصولات فروشگاهی و یا تخصص شخصی خود را به بهترین شکل ارائه دهید نیاز به یک طراحی سایت دارید.
انواع طراحی سایت
طراحی سایت از نظر عملکرد به سه دسته تقسیم می شود
1- سایت استاتیک
در سایت های استاتیک امکان تغییر و بروز رسانی به وسیله صاحب سایت وجود ندارد و اگر نیاز به ویرایش وجود داشته باشد باید با طراح وب تماس گرفته تا او مطالب جدید را در سایت قرار دهد. سایت استاتیک ساده و البته ارزانتر از سایت های داینامیک می باشد چون پنل مدیریت ندارد و بندرت نیاز به تغییر پیدا میکند.
2- سایت داینامیک
یک سایت داینامیک طراحی کامل و جامعی بر اساس نیازمندیهای مشتری دارد که صاحب سایت به وسیله پنل مدیریت می تواند تمام بخش های سایت را کنترل کند و تمامی فعالیت ها از جمله حذف، اضافه و یا ویرایش مطالب را بدون نیاز به طراح وب انجام دهد.
3- سایت فروشگاهی
برای معرفی و فروش محصولات خود به صورت اینترنتی می توانید از یک سایت داینامیک به همراه درگاه پرداخت آنلاین استفاده کنید. شما با داشتن یک پنل مدیریتی ساده قادر خواهید بود تمامی سایت را مدیریت کنید.
فرآیند طراحی سایت
1- بررسی نوع فعالیت و درخواست های شما و در ادامه ارائه پیشنهادات از طرف ما
2- طراحی اولیه بر اساس اهدافی که در مرحله قبل تعیین شده.
3- طراحی اصلی و بارگذاری اطلاعات شما
4- تست و کنترل کیفیت که مهمترین بخش است به همراه تعییرات نهایی که از طرف صاحب سایت انجام می شود.
5- راه اندازی و تحویل سایت
6- پشتیبانی سایت
پیام شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نماوب می باشد.