مقالات
خانه>مقالات>المان های آزار دهنده در طراحی سایت
المان های آزار دهنده در طراحی سایت
تاریخ انتشار: دوشنبه,97/10/10
بازدید: 1834
یکی از مواردی که باید در طراحی سایت رعایت شود عدم استفاده از المان های آزاردهنده است، شما با رعایت این نکات می توانید توجه کاربران بیشتری را به سمت سایت خود جلب کنید.
موسیقی پس زمینه: معمولا در سایت هایی که برای دانلود ، پخش یا برای فروش موسیقی هستند از موسیقی پس زمینه استفاده می شود در غیر این صورت در سایت های دیگر این مورد می تواند برای کاربران بسیار آزار دهنده باشد.
فونت خیلی بزرگ و خیلی کوچک: استفاده از فونت مناسب کمک می کند تا محتوای سایت در تمام دستگاه ها با اندازه صفحه نمایش متفاوت (موبایل، تبلت،لپ تاپ) به درستی نشان داده شود و کاربران به راحتی بتوانند مطالب سایت را مطالعه کنند. فونت های خیلی کوچک باعث عدم خوانایی و فونت های خیلی بزرگ منجر به نمایش نامناسب مطالب سایت می شوند.
پنجره های بازشونده: استفاده از تبلیغات که در تب جدید و یا با اندازه ی کوچک در گوشه سایت باز می شود به آدرسی که کاربر از آن اطلاعی ندارد قطعا برای کاربران بسیار آزار دهنده است و موجب فرار کردن آن ها از سایت شما می شود.
روی هم اندازی لایه ها: سعی نکنید تا کاربران خود را با روی هم اندازی لایه ها مجبور به خواندن پیغام های خود کنید آن ها باید خودشان تصمیم به خواندن بگیرند.
نماوب
584
بیشتر بخوانید
مسدود شدن شمارنده ها ی تبلیغاتی قابلیت جدید فایرفاکس
ادامه مطلب
نماوب شنبه,99/8/10
سیستم مدیریت محتوا چیست
ادامه مطلب
نماوب دوشنبه,97/10/10
ارسال دیدگاه


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نماوب می باشد.